Новости

20 Ноября 2014

ТНМК презентує альбом «Дзеркало» на концерті у Києві

29 листопада у концертному клубі «Атлас» «Танок на майдані Конґо» представить новий альбом «Дзеркало», - шосту номерну платівку в історії гурту. Запис альбому тривав чотири роки, що минули з моменту виходу «крайнього» лонгплею «С.П.А.М.».
ТНМК презентує альбом «Дзеркало» на концерті у Києві

Як це завжди було з альбомами «ТНМК», нова платівка складатиметься з пісень та спеціальних скітів (інтермедій), до запису яких долучилося чимало цікавих історичних персонажів. До виходу альбому гурт готує яскраве шоу, а напередодні презентації платівки відбулася прем’єра відео на пісню «В наступному», яке вже можна подивитися на офіційному Youtube-каналі групи: http://youtu.be/XKEDDn_Jvvk.

Прем’єра нового кліпу ТНМК проходила на фестивалі «PROSTO Music Video Festival» у кінотеатрі «Одеса-Кіно». Гурт представив глядачам шість документальних фільмів з історії існування колективу та на великому екрані презентував своє нове відео, що попереджає вихід шостого альбому «Дзеркало». Режисером кліпу на пісню «В наступному» виступив лідер гурту Фагот, який зняв вже 7 із 30 кліпів у відеографії ТНМК.

Побачимось у дзеркалі. Танок на майдані Конґо.

www.tnmk.com

Концерт-презентація шостого альбому «ТНМК» «Дзеркало»

29 листопада (субота), концертний клуб «Атлас» (Ex-«Юність»), вул. Артема 37-41, початок о 19.00


Сферы деятельности

Скрыть / Показать

Направления

Скрыть / Показать

Услуги

Скрыть / Показать
Разработка сайта - www.uneoo.com