Новости

21 Мая 2013

Марія Бурмака презентувала кліп на пісню «Радіохвиля»

В той час, як Київ було паралізовано аномальним снігопадом, Марія Бурмака побачила у цьому стихійному лиху можливість для реалізації творчих планів і зняла нову відео роботу!
Марія Бурмака презентувала кліп на пісню «Радіохвиля»

Народна артистка України, Марія Бурмака продовжує роботу над новим альбомом, вихід якого заплановано на вересень 2013 року. Саме для цієї платівки співачка та її команда вже відзняли декілька відео робіт: «Не забувається любов», що вразила глядачів своєю відвертістю, та «Я втомилась від цих революцій» - кліп, в якому ЗМІ побачили політичний підтекст і зробили справжню медіабобму.

На початку травня було презентовано відео на пісню «Радіохвиля», яке було знято за участі відомого радіо-ведучого та теле-продюсера Олега Бурєніна.  Два місяці команда справжніх професіоналів плідно працювала, аби занурити глядачів у світ кохання в FM-просторі. Переглянути відео вже можна в мережі: http://youtu.be/bkUtSNzf_MQ

«Ліричний герой відео – Олег Бурєнін, без перебільшення культовий персонаж українського радіо (Радіо Промінь, Континент, Nostalgie) та ведучій «Зони ночі» на Новому каналі. Коли слухала часом його нічні ефіри, наприклад, в машині, не раз думала: чи він говорить ці особливі слова всім, чи комусь особисто? Я і тепер хочу поставити це питання всім прямоефірним радіоведучим», – коментує прем’єру Марія Бурмака.

«Для цієї роботи ми шукали молодого режисера, око якого, як кажуть, не «замилене» і мозок не забитий «штампами»… Я радий що саме Аріна Сінаєва ризикнула відтворити політ FМ-думок Марії», - поділився враженнями від результату роботи продюсер співачки Віталій Пастух.


Сферы деятельности

Скрыть / Показать

Направления

Скрыть / Показать

Услуги

Скрыть / Показать
Разработка сайта - www.uneoo.com